O mnie

Działam na rynku usług informatycznych od 1989 roku. Oferuję usługi związane ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem, usługi konsultacyjne i wdrożeniowe w odniesieniu do sprzętu komputerowego i oprogramowania, konserwację i naprawę komputerów oraz urządzeń peryferyjnych.

Zapewniam doradztwo i pomoc w sprawach związanych z zarządzaniem zasobami komputerowymi, analizę, projektowanie i programowanie gotowych systemów oraz konsultacje techniczne związane z oprogramowaniem, konserwację systemów i inne usługi wsparcia, takie jak szkolenia, usługi przetwarzania danych, usługi administrowania serwerami internetowymi.

Posiadam doświadczenie w projektowaniu i administrowaniu sieciami typu Windows, Linux, Unix oraz obsłudze programów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych, magazynowych oraz do obsługi handlu. Od początku moją domeną jest oprogramowanie dla firm, ze szczególnym naciskiem na księgowość, naliczanie płac, zarządzanie, rozliczenia z ZUS oraz US.

Moje doświadczenia pozwalają mi wspierać zarówno małe podmioty jak i duże korporacje (systemy ERP). Znam się na profesjonalnym doradztwie oraz doborze odpowiednich rozwiązań do potrzeb moich klientów. Podejmuję się wyzwań zarówno w zakresie usług jak i sprzedaży produktów z branży IT. Specjalizuję się w kompleksowej opiece informatycznej.

Reklamy